Teljes körű és hatékony megoldásokat nyújtunk.

S&T Kft.

  Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Full Stack Software Engineer / Developer

Junior

Légy szoftverfejlesztő mérnök Magyarország egyik legnagyobb felhő tudással rendelkező rendszerintegrátoránál! Zöldmezős egyedi-, illetve új termékfejlesztési projektben egyaránt dolgozhatsz, változatos és modern technológiákkal.

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., 25 éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon.

Ha erre az állásra jelentkezel, a linkre kattintás után a cég oldalán töltsd ki a jelentkezési űrlapot!

Szakmai ismeretek

Min. 1 év releváns tapasztalat
Frontend fejlesztési ismeret
MS fejlesztési platformok
Adatbázis-tervezés tapasztalat

Emberi tulajdonságok

Proaktivitás Csapatjátékos nyitottság új technológiákra

Ekkor kezdhetsz

azonnal

Étkezés
Gyümölcs Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Magánnyugdíjpénztár SZÉP kártya Csapatépítő programok AYCM SportPass
Utazás
Tömegközlekedési támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

Amire nálunk számíthatsz:

  • Lendületes, támogató, szakértő csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás
  • Állatbarát iroda
  • Rendszeres csapatépítő programok

Feladatok

  • Szoftverfejlesztés feladatok agilis módszertan szerint termékfejlesztési és egyéb projektekben
  • Full stack implementációs feladatok elvégzése
  • Tesztelési környezet kialakítása, automata tesztek készítése
  • Code review-ban való részvétel
  • Együttműködés a csapat tagjaival

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Nem kell papír

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budaörs, Puskás Tivadar út 14, 2040 Magyarország

40 óra/hét

Így dolgozunk mi

Megbeszéléseink:

  • Daily Scrum
  • Sprint Planning
  • Backlog Refinement
  • Retrospective

Termékünkről

Információtechnológia

Az S&T Csoport tagjaként több mint 25 éve vagyunk jelen a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Magyarországon közel 400 főt meghaladó tapasztalt, szakértő csapattal dolgozunk. Információ-technológiai tanácsadást, IT megoldások és szolgáltatások szállítását és integrációját, valamint testre szabott, egyedi fejlesztéseket kínálunk partnereink számára.

Cégünk, az S&T Consulting Hungary Kft. információ-technológiai tanácsadást, IT megoldások és szolgáltatások szállítását és integrációját, valamint testre szabott, egyedi fejlesztéseket kínál. Portfoliónk a vállalatirányítási és szoftver szolgáltatási megoldásoktól, az ipari termék-életciklus menedzsment rendszereken és az IT infrastruktúrán keresztül az IT biztonsági megoldásokig terjed.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Dorisz
			    									- Hangulatfelelős

Az állatbarát iroda, a szívélyes fogadtatás és a sok simogatás. :)

Dorisz , Hangulatfelelős

S&T Kft. - Fotó az irodáról  - Budaörs, Puskás Tivadar út 14, 2040 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Tanácsadás Rugalmasság Szakértelem Ipar 4.0 Adatközpont Hibrid IT Információbiztonság IT hálózatok Tervezés és implementáció

Történetünk

  1. 1995

    Megalakul az S&T elődje, ezzel együtt az IT hálózatokkal foglalkozó (NET) üzletág

  2. 1996

    Megalakul az SAP üzletág

  3. 1998.10

    Létrejön az S&T Consulting Hungary Kft., illetve az információbiztonsággal foglalkozó szegmens (SEC)

  4. 2000

    EPL szegmens megalakulása (mai neve: Adatközpont és felhőtechnológia)

  5. 2001

    Létrejön a Microsoft szegmensünk

  6. 2022.06

    Applikációfejlesztés mint önálló üzleti szegmens létrejötte

Nyitottak vagyunk kollégáink ötleteire és innovatív elképzeléseire, támogatjuk a kreatív javaslatokat. A munkatársi fórum során ügyvezető igazgatónk személyesen válaszol a feltett dolgozói kérdésekre, felvetésekre.

S&T Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budaörs, Puskás Tivadar út 14, 2040 Magyarország

Képzésorientált vállalat vagyunk, támogatjuk kollégáink fejlesztését, legyen szó akár szakmai, akár képességfejlesztő kurzusokról. Mindemellett a csapatépítésre is nagy hangsúlyt fektetünk.

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Bármelyikkel kényelmesen megközelíthetők vagyunk.
Legbüszkébb
A 3. Év Partnere (Microsoft Partner) díj
Átlag életkor?
39 év

Szeretjük a kertvárosi környezetet, a kilátást a környező hegyekre, a finom kávét, a relax szobát, a gyümölcsnapokat és a pénteki közös reggeliket. :)

Termékvideó

S&T Kft. - Termékvideó

  • ügyfélorientáltság
  • megbízhatóság
  • csapatmunka
  • rugalmasság
  • folyamatos fejlődés