slide image 1
Kontron Hungary Kft.Budaörs, Puskás Tivadar út 14, 2040 Magyarország

Full Stack Software Engineer / Developer

Junior |Teljes munkaidős |IT Development |Budaörs
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Légy szoftverfejlesztő mérnök Magyarország egyik legnagyobb felhő tudással rendelkező rendszerintegrátoránál! Zöldmezős egyedi-, illetve új termékfejlesztési projektben egyaránt dolgozhatsz, változatos és modern technológiákkal.

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., 25 éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

Szoftverfejlesztés feladatok agilis módszertan szerint termékfejlesztési és egyéb projektekben
Full stack implementációs feladatok elvégzése
Tesztelési környezet kialakítása, automata tesztek készítése
Code review-ban való részvétel
Együttműködés a csapat tagjaival

Szakmai ismeretek

  • Min. 1 év releváns tapasztalat4 / 5
  • Frontend fejlesztési ismeret5 / 5
  • MS fejlesztési platformok4 / 5
  • Adatbázis-tervezés tapasztalat4 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Proaktivitás |Csapatjátékos |nyitottság új technológiákra

Így dolgozunk mi

Megbeszéléseink:

  • Daily Scrum
  • Sprint Planning
  • Backlog Refinement
  • Retrospective

Home Office
COVID-19 megoldás: Videós interjú
A cégről

Történetünk

  • 1995Megalakul az S&T elődje, ezzel együtt az IT hálózatokkal foglalkozó (NET) üzletág
  • 1996Megalakul az SAP üzletág
  • 1998-10Létrejön az S&T Consulting Hungary Kft., illetve az információbiztonsággal foglalkozó szegmens (SEC)
  • 2000EPL szegmens megalakulása (mai neve: Adatközpont és felhőtechnológia)
  • 2001Létrejön a Microsoft szegmensünk
  • 2022-06Applikációfejlesztés mint önálló üzleti szegmens létrejötte
  • 2023-02Cégnevünk S&T Consulting Kft-ről Kontron Hungary Kft-re változik

Ettől különleges a termékünk

Tanácsadás |Rugalmasság |Szakértelem |Ipar 4.0 |Adatközpont |Hibrid IT |Információbiztonság |IT hálózatok |Tervezés és implementáció

Termékünkről

Információtechnológia

A Kontron Csoport tagjaként több mint 25 éve vagyunk jelen a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Magyarországon közel 400 főt meghaladó tapasztalt, szakértő csapattal dolgozunk. Információ-technológiai tanácsadást, IT megoldások és szolgáltatások szállítását és integrációját, valamint testre szabott, egyedi fejlesztéseket kínálunk partnereink számára.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség
Egészségtudatos
Hibrid munkavégzés

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Bármelyikkel kényelmesen megközelíthetők vagyunk.
Legbüszkébb
A 3. Év Partnere (Microsoft Partner) díj
Átlag életkor?
39 év

Így képezzük a kollégákat

Képzésorientált vállalat vagyunk, támogatjuk kollégáink fejlesztését, legyen szó akár szakmai, akár képességfejlesztő kurzusokról. Mindemellett a csapatépítésre is nagy hangsúlyt fektetünk.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Nyitottak vagyunk kollégáink ötleteire és innovatív elképzeléseire, támogatjuk a kreatív javaslatokat. A munkatársi fórum során ügyvezető igazgatónk személyesen válaszol a feltett dolgozói kérdésekre, felvetésekre.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Szeretjük a kertvárosi környezetet, a kilátást a környező hegyekre, a finom kávét, a relax szobát, a gyümölcsnapokat és a pénteki közös reggeliket. ☕🍳😊

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

Az állatbarát iroda, a szívélyes fogadtatás és a sok simogatás. 😊

Dorisz

Hangulatfelelős

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • ügyfélorientáltság
  • megbízhatóság
  • csapatmunka
  • rugalmasság
  • folyamatos fejlődés

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos

2022. Tisza-tó futás

BringaMánia Tour de Balaton

Szemétszedés! 2022.

2022. Év Támogatója díj

Osiris Alapítványnak segítünk

Sec-Tour konferencia 2022.

Jótékonykodunk

S&T-s gyereknek Mikulás buli

Parkoló Piknik

2019. 34.Spar Budapest Maraton

PROJEKTÖSSZEFOGLALÓ

Blog - S&T

2016. Mikulás ünnepség

Microsoft konferencián

Munkavállalói jóllét program

Munkavállalói jóllét programunk keretein belül az elmúlt hetekben ismét visszatért a kollégáink körében méltán szeretett Parkoló Piknik!

A nagy meleg ellenére élveztük, hogy kimozdultunk kicsit az irodából. Jókat ettünk és beszélgettünk. Isteni finomak voltak a füstölt húsok, a gyros és a pizza.

5 csillagos CheckPoint partner

Hatalmas öröm, hogy az S&T Consulting Hungary Kft. lett az első lokális 5 csillagos CheckPoint partner Magyarországon. A CheckPoint már hosszú évek óta az S&T egyik kiemelkedő IT-biztonsági partnere. Büszkék vagyunk arra, hogy Magyarországon az S&T az egyetlen olyan 5Stars minősítéssel rendelkező cég, aki saját jogán és nem az anyacég útján vívta ki ezt az elismerést.